x

WYPEŁNIJ FORMULARZ. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

IMIĘ I NAZWISKO*

ADRES E-MAIL*

TELEFON KONTAKTOWY

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

*POLE OBOWIĄZKOWE
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM NAJPOŹNIEJ W TERMINIE 3 DNI ROBOCZYCH.

logos

Istniejemy na rynku od 2014 roku. Zajmujemy się tworzeniem kompletnych strategii marketingowych w obszarze digital oraz ich realizacją. Nasz zespół tworzą osoby o dużym doświadczeniu w obszarach analizy, strategii, IT, grafiki i kreacji marketingowej. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do naszych klientów.

ISTNIEJEMY
OD 2014
ROKU

MIŁO CIĘ

WIDZIEĆ

Jesteśmy skuteczni

Głównym celem naszych działań jest stworzenie najskuteczniejszej formy reklamy. Dobre realizacje powstają zawsze dzięki zrozumieniu potrzeb i branży klienta. Jesteśmy otwarci na rozmowę – często dzięki naszemu doświadczeniu klienci szybciej i taniej realizują swoje biznesowe cele.

...a prywatnie?

Piszemy wiersze, kryminały i scenariusze filmowe. Tworzymy plakaty. Jeździmy na łyżwach. Rapujemy. Gramy jazz. Wdzieramy się do opuszczonych miejsc i robimy zdjęcia. Dużo czytamy. Podróżujemy.

POROZMAWIAJMY

DO ZOBACZENIA!

Tutaj są zwykle treści, których

nikt nie czyta. Gratulujemy wnikliwości podczas przeglądania zakładki O NAS. Musimy się spotkać. Zadzwoń na numer 604 287 840 a nasz CEO postawi Ci piwo/wino/kawę/herbatę* (niepotrzebne skreślić) – o ile tylko będziesz przechodził blisko naszego biura, a godzina będzie odpowiednia. PROMOCJA trwa do wyczerpania nerwów CEO. Czyli jeszcze długo.